Menneskene

Haus huser 8 gode hoder som skaper verdi for små og store bedrifter. Det gjør vi med strategi, design, teknologi og innhold. Og deg.

Vi har kontor i Skjåk og Alvdal, og har lang fartstid i bransjen med våre 21 år. Mange kjenner oss nok som DMT, før vi videreutviklet vår egen merkevare og ble Haus i 2020.

Ta gjerne kontakt for spørsmål eller det du trenger hjelp til. Du finner kjente fjes i listen under:

Bilde av Rune Eng, daglig leder og prosjektleder i Haus Byrå - stående bilde

Rune Eng
Daglig leder og prosjektleder
481 17 293
rune@hausbyra.no

Bilde av Tormod Sperstad, digital rådgiver i Haus Byrå - stående bilde

Tormod Sperstad
Digital rådgiver
482 99 802
tormod@hausbyra.no

Stående bilde av Hege Cecilie Abelson, digital markedsfører i Haus Byrå

Hege C. Abelson
Digital markedsfører og prosjektleder
419 34 859
hege@hausbyra.no

Bilde av Kari Olstad, utvikler og digital prosjektleder i Haus Byrå - stående bilde

Kari Olstad
Utvikler og digital prosjektleder
913 97 918
kari@hausbyra.no

Bilde av Hanne Grøtli Løkken, digital markedsfører i Haus Byrå - stående bilde

Hanne Grøtli Løkken
Digital markedsfører
993 61 410
hanne@hausbyra.no

Bilde av Ingrid Eggset, AD/Grafisk designer i Haus Byrå - stående

Ingrid Eggset
AD/Grafisk designer
911 75 424
ingrid@hausbyra.no

Bilde av Merete Dagsgard, grafisk designer i Haus Byrå - stående bilde

Merete Dagsgard
Grafisk designer
905 77 435
merete@hausbyra.no

Bilde av Silje A. Lopez Eng, Adm. sekretær og regnskap i Haus Byrå - stående bilde

Silje A. Lopez Eng
Adm. sekretær og regnskap
971 87 308
silje@hausbyra.no

bilde av to silhuetter, ifb. ledig stilling haus - stående format

Er dette deg?
Vi er alltid interessert i å komme i kontakt med dyktige og engasjerte folk.
Mer om stillingene i Haus